Zespół

Włodzimierz Musiej – lekarz stomatolog, absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, specjalista II st. ze stomatologii zachowawczej i protetyki, wieloletni opiekun specjalizacji, uczestnik wielu szkoleń krajowych i zagranicznych z zakresu protetyki, periodontologii, implantologii i chirurgii stomatologicznej.
Do jego pasji pozastomatologicznych należą: kino, literatura wojenna i wędkarstwo.

Katarzyna Musiej-Krupecka – lekarz stomatolog, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, stały rozwój zawdzięcza wytrwałości i pracowitości, bierze udział w licznych sympozjach i kursach stomatologicznych dotyczących głównie leczenia endodontycznego i stomatologii estetycznej, zajmuje się również pedodoncją i periodontologią.
Jest miłośniczką aktywnego wypoczynku, uprawia kolarstwo górskie i pływanie.

Katarzyna Kuczyńska – lekarz stomatolog, ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, regularnie uczestniczy w wielu kursach i szkoleniach stomatologicznych ze szczególnym uwzględnieniem endodoncji, protetyki, stomatologii dziecięcej i chirurgii, ponadto zajmuje się estetyczną odbudową zębów oraz leczeniem kanałowym pod mikroskopem.
Wolne chwile spędza na uprawianiu sportu i podróżach. Jest medalistką Mistrzostw Polski Lekarzy w biegach maratońskich i piłce siatkowej, fascynuje ją wspinaczka wysokogórska.

Tomasz Musiej – lekarz stomatolog, posiada dyplom Akademii Medycznej w Poznaniu, specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją, Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Stomatologii Mikroskopowej, wykonuje zabiegi w zakresie endodoncji, protetyki i chirurgii stomatologicznej.
Lubi sport, dobrą książkę i gry komputerowe.